Patelnia Kela Kerros 15150 24 cm
Zdjęcia 6 |
Kela Kerros 15150 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Kerros 15150 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela Patelnia 24cm Kela Kerros czarna | 197 zł |
Patelnia Kela 24cm | 224 zł |
Patelnia KELA Kerros, czarna, 24x24x5 cm | 224 zł |
Modyfikacje Kela Kerros 15150
Ceny na Kela Kerros 15150 |
---|---|---|---|---|
Kela Kerros 11560 18 cm | od 130 zł | 2 oferty | ||
Kela Kerros 11561 20 cm | od 176 zł | 2 oferty | ||
Kela Kerros 15150 24 cm | od 197 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →