Garnek Kela Flavoria 10172
Zdjęcia 5 |
Kela Flavoria 10172 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Flavoria 10172
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela Garnek niski z pokrywką, stal nierdzewna/szkło, 2,4 l, śred. 20 x 10 | 307 zł |
Garnek ze stali nierdzewnej z pokrywką Kela Flavoria, ø 20 cm srebrny | 271 zł |
Garnek Niski Z Pokrywką, Stal Nierdzewna/Szkło, 2,4 L, Śred. 20 X 10 Cm | 350 zł |
Modyfikacje Kela Flavoria 10172
Ceny na Kela Flavoria 10172 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10174 | od 254 zł | 2 oferty | ||
Kela Flavoria 10172 | od 271 zł | 3 oferty | ||
Kela Flavoria 10175 | od 342 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →