Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 20 E1S srebrny
Zdjęcia 5 |
Gorenje Essential MO 20 E1S |
|
Stosunkowo niedroga kuchenka mikrofalowa Gorenje to urządzenie z 20-litrową emaliowaną komorą gotowania i technologią czyszczenia parą AquaClean. Uruchamiając specjalny 5-minutowy cykl, możesz użyć pary do zmiękczenia tłuszczu i resztek jedzenia, a następnie łatwo usunąć brud wilgotną szmatką. Model charakteryzuje się niewielkimi wymiarami (26x45x34 cm), dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w kuchni.
Obudowa zapewnia srebrny wzór, a drzwi są wykonane w kolorze czarnym. Kuchenka mikrofalowa Gorenje Essential MO 20 E1S przeznaczona jest głównie do podgrzewania żywności i/lub rozmrażania żywności. Dostarczono tu 800-watowy magnetron z możliwością ustawienia jednej z pięciu dostępnych mocy jego działania. W związku z tym tryby minimalne nadają się do delikatnej obróbki cieplnej, a maksymalne do szybkiego ogrzewania. Na dnie komory roboczej znajduje się znajomy gramofon o średnicy 27 cm: ma na celu zwiększenie równomierności grzania. Elementy sterujące modelu są reprezentowane przez dwa pokrętła. Górny pomoże ustawić moc mikrofal, a dolny czas działania (timer od 1 do 35 minut).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje Essential MO 20 E1S srebrny
Wszystkie ceny 10 →Gorenje MO20E1S All Range - Mikrofala cały asortyment tylko mikrofalówka 2 | 359 zł |
Gorenje Mikrofalówka MO20E1S HWGORMBMMO20E1S | 359 zł |
Gorenje MO20E1S AGDW-MIK-GOR-050 | 359 zł |
Gorenje Mikrofalówka MO20E1S 52991 | 344 zł |
Kuchenka mikrofalowa Gorenje MO20E1S | 325 zł |
Modyfikacje Gorenje Essential MO 20 E1S
Ceny na Gorenje Essential MO 20 E1S |
---|---|---|---|---|
Gorenje Essential MO 20 E1W biały | od 342 zł | 10 oferty | ||
Gorenje Essential MO 20 E1B czarny | od 356 zł | 5 oferty | ||
Gorenje Essential MO 20 E1S srebrny | od 325 zł | 10 oferty |