Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD34HWSUG biały
Panasonic NN-GD34HWSUG |
|
Biała kuchenka mikrofalowa Panasonic może być zaklasyfikowana jako rozwiązanie średniej klasy. Należy również zauważyć, że jest to jedna z najtańszych kuchenek mikrofalowych inwerterowych na rynku. Tak więc na tle konwencjonalnego magnetronu, który naprzemiennie włącza się i wyłącza, falownik pracuje stale, zmieniając wymaganą moc (tu proponuje się 6 poziomów natężenia mikrofal o maksymalnej wartości 1000 W).
Technologia inwerterowa przyczynia się do bardziej równomiernego ogrzewania i zachowania użytecznych właściwości produktów. Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD34HWSUG zawiera 23-litrową komorę gotowania pokrytą akrylem, talerz obrotowy 285 mm i 1000-watowy grill kwarcowy umieszczony „pod sufitem”. Tutaj możesz podgrzać lub ugotować jedzenie dla kilku osób na raz, liczyć na otrzymanie potraw z charakterystyczną złotą skórką. Oprócz możliwości rozmrażania (według czasu i wagi), model zapewnia również automenu dla 13 programów gotowania. Dzięki niemu gotowanie popularnych potraw odbywa się z niewielką ingerencją użytkownika lub bez niej. Inne cechy modelu to elektroniczne sterowanie z przełącznikiem obrotowym, przyciskami i ekranem LED, a także funkcja ochrony przed dziećmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic NN-GD34HWSUG biały
Panasonic Kuchenka Mikrofalowa Biały 23 l 500W 230V NN-GD34HWSUG | 751 zł |
Panasonic NN-GD34 - microwave oven with grill - freestanding - white | 745 zł |
Panasonic NN-GD34 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (23l, 1000W, | 791 zł |
Panasonic Nn-Gd34Hwsug Kuchenka Mikrofalowa 1000W | 749 zł |
Panasonic NN-GD34 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (23l, 1000W, | 791 zł |