Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD35HBGTG czarny
Panasonic NN-GD35HBGTG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-GD35HBGTG czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-GD35HBGTG kuchenka mikrofalowa z grillem 1000 W inwerter goto | 900 zł |
Panasonic NN-GD35 - microwave oven with grill - freestanding - black | 1 195 zł |
Panasonic Nn Gd 35 Hbgtg Microwave With Grill Czarny 23 Liters / EU Plug N | 1 064 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →