Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD38HSZPE czarny
Zdjęcia 4 |
Panasonic NN-GD38HSZPE |
|
Panasonic oferuje piekarnik wielofunkcyjny 2 w 1, który łączy w sobie funkcje kuchenki mikrofalowej i grilla. Możesz używać tych trybów samodzielnie lub łączyć je w celu szybszego gotowania i pysznego jedzenia. Na przykład kuchenki mikrofalowe mogą gotować mięso, ryby, warzywa i inne potrawy, a grille mogą dodać im złotego chrupka. Ale to nie wszystko - mikrofalówka otrzymała technologię inwerterową, która utrzymuje moc na tym samym stabilnym poziomie.
Dzięki temu składniki są podgrzewane i gotowane bardziej równomiernie, a czas gotowania skraca się. Oprócz tych trybów Panasonic NN-GD38HSZPE umożliwia regulację czasu i poziomu mocy. Jeśli przygotowujesz jakąś popularną tradycyjną potrawę, automatyczne programy dobiorą dla Ciebie optymalne parametry, biorąc pod uwagę wagę i rodzaj produktów. Przydatny jest również przycisk szybkiego startu, który bez żadnych ustawień uruchamia piekarnik z maksymalną mocą na 30 sekund.
Moc urządzenia to 1000 W, objętość to 23 litry. Oznacza to, że w komorze jest wystarczająco dużo miejsca na głębokie talerze i duże (ale nie za dużo) naczynia. Aby ułatwić Państwu nawigację, średnica talerza obrotowego wynosi 285 mm, czyli pomieści naczynia tej wielkości. Do sterowania służy wygodny panel z przyciskami, obrotowym przełącznikiem oraz niewielkim wyświetlaczem LED. Oświetlenie LED komory umożliwia kontrolę procesu, a jednocześnie oszczędza energię.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Kup Panasonic NN-GD38HSZPE czarny
Wszystkie ceny 9 →Panasonic NN-GD38HSGTG kuchenka mikrofalowa z grillem 1000 W parowar parow | 1 020 zł |
Panasonic NN-GD38 Inverter-teknologi | 1 275 zł |
Panasonic NN-GD38HSSUG grill i gotowanie na parze AGDW-MIK-PAN-022 | 999 zł |
Panasonic NN-GD38 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (23l, 1000W, | 1 206 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GD38HSSUG | 1 196 zł |