Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K12JMMEPG biały
Panasonic NN-K12JMMEPG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K12JMMEPG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K12 kuchenka mikrofalowa z grillem 20l 800W mocy mikrofal 5 u | 709 zł |
Panasonic NN-K12 kuchenka mikrofalowa z grillem (20l, 800W mocy mikrofal, | 709 zł |
Panasonic Nn-K12Jmmepg Kuchenka Mikrofalowa 800W | 709 zł |
Panasonic NN-K12 kuchenka mikrofalowa z grillem (20l, 800W mocy mikrofal, | 709 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →