Kuchenka mikrofalowa Girmi FM21 02 czerwony
Zdjęcia 5 |
Girmi FM21 02 2020 rokretro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Girmi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Girmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Girmi FM21 02 czerwony
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Girmi Fm21 Kuchenka mikrofalowa kombinowana stary projekt 20 litrów 700800 | 537 zł |
Kuchenka mikrofalowa GIRMI FM2102 Czerwony | 537 zł |
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2102 | 614 zł |
Kuchenka mikrofalowa GIRMI FM2102 Czerwony | 537 zł |
Kuchenka mikrofalowa GIRMI FM 21 Retro | 619 zł |
Kuchenka mikrofalowa 20l Girmi FM2102 red | 597 zł |
Modyfikacje Girmi FM21 02
Ceny na Girmi FM21 02 |
---|---|---|---|---|
Girmi FM21 05 beżowy | od 465 zł | 8 oferty | ||
Girmi FM21 01 biały | od 559 zł | 5 oferty | ||
Girmi FM21 02 czerwony | od 537 zł | 8 oferty | ||
Girmi FM21 00 turkusowy | od 490 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →