Kuchenka mikrofalowa Girmi FM21 00 turkusowy
Zdjęcia 4 |
Girmi FM21 00 2020 rokretro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Girmi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Girmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Girmi FM21 00 turkusowy
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Girmi FM21 kuchenka mikrofalowa w stylu vintage 20 litrów 700 800 W | 490 zł |
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2100 | 490 zł |
Kuchenka mikrofalowa GIRMI FM 21 | 490 zł |
Kuchenka mikrofalowa 20l Girmi FM2100 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 523 zł |
Kuchenka mikrofalowa 20l Girmi FM2100 | 561 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Girmi FM21 00
Ceny na Girmi FM21 00 |
---|---|---|---|---|
Girmi FM21 05 beżowy | od 465 zł | 6 oferty | ||
Girmi FM21 01 biały | od 559 zł | 1 oferta | ||
Girmi FM21 02 czerwony | od 537 zł | 5 oferty | ||
Girmi FM21 00 turkusowy | od 490 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →