Kuchenka mikrofalowa Girmi FM21 05 beżowy
Zdjęcia 4 |
Girmi FM21 05 2020 rokretro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Girmi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Girmi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Girmi FM21 05 beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Girmi Fm21 kuchenka mikrofalowa połączona vintage design 20 l 700 800 W kr | 465 zł |
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM2105 | 489 zł |
Kuchenka mikrofalowa GIRMI FM21 Retro | 559 zł |
Kuchenka mikrofalowa 20l Girmi FM2105 cream | 603 zł |
Kuchenka mikrofalowa Girmi FM21 Kremowa | 490 zł |
Modyfikacje Girmi FM21 05
Ceny na Girmi FM21 05 |
---|---|---|---|---|
Girmi FM21 05 beżowy | od 465 zł | 5 oferty | ||
Girmi FM21 01 biały | od 559 zł | 2 oferty | ||
Girmi FM21 02 czerwony | od 537 zł | 5 oferty | ||
Girmi FM21 00 turkusowy | od 490 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →