Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E22JMMEPG biały
Panasonic NN-E22JMMEPG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-E22JMMEPG biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-E22JMMEPG - microwave oven - freestanding | 525 zł |
Panasonic NN-E22 kuchenka mikrofalowa (20l, 800W, 5 ustawień mocy, obsługa | 469 zł |
PANASONIC NN-E22JMMEPG | 549 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E22JMMEPG | 469 zł |
Panasonic Nn-E22Jmmepg Kuchenka Mikrofalowa 20L | 469 zł |
Panasonic NN-E22 kuchenka mikrofalowa (20l, 800W, 5 ustawień mocy, obsługa | 469 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →