Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-GT45KWSUG biały
Zdjęcia 7 |
Panasonic NN-GT45KWSUG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-GT45KWSUG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-GT45 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem 31l 1000W 7 u | 1 315 zł |
Panasonic NN-GT45 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (31l, 1000W, | 989 zł |
Panasonic Nn-Gt45Kwsug Kuchenka Mikrofalowa Grill | 989 zł |
Panasonic NN-GT45 inwerterowa kuchenka mikrofalowa z grillem (31l, 1000W, | 989 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →