Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CD575MBPQ srebrny
Zdjęcia 6 |
Panasonic NN-CD575MBPQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-CD575MBPQ srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-CD575 kuchenka wielofunkcyjna Slim-Line 27l 1000W technologia | 1 507 zł |
Panasonic NN-CD575 kompaktowa kuchenka wielofunkcyjna Slim-Line (technolog | 2 277 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-CD575MEPG | 2 295 zł |
Panasonic Nn-Cd575Mepg Kuchenka Mikrofalowa 1000W | 1 886 zł |
Panasonic NN-CD575 kompaktowa kuchenka wielofunkcyjna Slim-Line (technolog | 2 277 zł |
Panasonic Nn-cd575mepg 1000w Microwave Szary 27L / EU Plug | 1 687 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →