Kuchenka mikrofalowa Sharp YC GG02E B czarny
Zdjęcia 4 |
Sharp YC GG02E B 2021 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp YC GG02E B czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp YC-GG02E-B - microwave oven with grill - freestanding - black | 525 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp YC-GG02EB | 529 zł |
Sharp Yc-gg02eb 1000w Microwave With Grill Czarny 20 Liters / EU Plug | 437 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →