Kuchenka mikrofalowa Sharp YC MS02E B czarny
Zdjęcia 4 |
Sharp YC MS02E B |
|
Kuchenka mikrofalowa na 20 litrów marki Sharp to przedstawiciel średniego segmentu cenowego. Model należy do rozwiązań Solo, czyli nie przewiduje grilla, a jedynym elementem grzejnym jest 800-watowy magnetron. Siłę jego pracy można elastycznie regulować, ponieważ 11 poziomów ustawień jest od razu dostępnych dla użytkowników. Kuchenka mikrofalowa Sharp YC MS02E B nie ogranicza się do szybkiego nagrzewania, ale zapewnia również 8 programów automatycznego gotowania (w tym automatyczne rozmrażanie).
Wystarczy wskazać wagę znajdujących się w nich produktów, a optymalny cykl pracy i czas jego trwania ustali automatyka kuchenki mikrofalowej. W ten sposób możesz ugotować pizzę, ziemniaki, popcorn, zupę, warzywa (przy użyciu mrożonych dań gotowych) itp. Komora robocza urządzenia zawiera emaliowane ścianki oraz obrotową szklaną płytę o średnicy 255 mm u podstawy. Przyciski są oferowane jako elementy sterujące, pozwalające między innymi na ustawienie timera, uruchomienie 30-sekundowego cyklu ogrzewania jednym dotknięciem, dodanie kolejnych 10 sekund, jednej lub 10 minut czasu. Warto również zauważyć, że oprócz całkowicie czarnej wersji w sprzedaży dostępna jest modyfikacja w kolorze białym oraz w kolorach „stal nierdzewna”.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Kup Sharp YC MS02E B czarny
Wszystkie ceny 6 →SHARP Mikrofalówka YC-MS02E-B 800 W 20 L 11 poziomów mocy funkcja eko rozm | 370 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp YC-MS02E-B | 355 zł |
Sharp YC-MS02E-B - microwave oven - freestanding - black | 425 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp YC-MS02E-B | 420 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP MS02EB | 259 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-MS02E-B | 479 zł |
Modyfikacje Sharp YC MS02E B
Ceny na Sharp YC MS02E B |
---|---|---|---|---|
Sharp YC MS02E C biały | od 497 zł | 3 oferty | ||
Sharp YC MS02E W biały | od 480 zł | 4 oferty | ||
Sharp YC MS02E B czarny | od 259 zł | 6 oferty | ||
Sharp YC MS02E S stal nierdzewna | od 389 zł | 5 oferty |