Kuchenka mikrofalowa Sharp R 642BKW czarny
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Sharp R 642BKW biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp R 642BKW czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp Electronics R642BKW kuchenka mikrofalowa 18100105 | 525 zł |
Kuchenka mikrofalowa SHARP R-642BKW | 339 zł |
Sharp R642BKW Grill | 449 zł |
Mikrofala Sharp R642BKW - tel. (22) 266 82 20 I kto pyta płaci mniej! | 489 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sharp R 642BKW
Ceny na Sharp R 642BKW |
---|---|---|---|---|
Sharp R 642WW biały | od 339 zł | 3 oferty | ||
Sharp R 642BKW czarny | od 339 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →