Kuchenka mikrofalowa Sharp R 642INW biały
Zdjęcia 4 |
Sharp R 642INW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sharp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sharp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sharp R 642INW biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sharp Electronics R642BKW kuchenka mikrofalowa 18100107 | 626 zł |
Sharp R642INW Grill | 362 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sharp R642INW | 517 zł |
Kuchenka mikfrofalowa SHARP R642INW | 524 zł |
Sharp R642INW Grill | 362 zł |
Sharp R642INW Kuchenka mikfrofalowa - tel. (22) 266 82 20 I kto pyta płaci | 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →