Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E20JWMEPG biały
Zdjęcia 3 |
Panasonic NN-E20JWMEPG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-E20JWMEPG biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic Kuchenka Mikrofalowa Biały 20 l 800W 230V NN-E20JWMEPG | 483 zł |
Panasonic NN-E20JWMEPG - microwave oven - freestanding | 408 zł |
Panasonic NN-E20 kuchenka mikrofalowa (20l, 800W, 5 ustawień mocy, obsługa | 404 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E20JWMEPG | 432 zł |
Kuchenka Mikrofalowa Panasonic Nn-E20Jwmepg Biała | 433 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E20JWMEPG biała - DARMOWY PACZKOMAT OD 7 | 404 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-E20JWMEPG biała | 450 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →