Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K121MMEPG biały
Panasonic NN-K121MMEPG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K121MMEPG biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K121M kuchenka mikrofalowa kombi z grillem 800 W 20 litrów sr | 561 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K121MMEPG | 709 zł |
Panasonic Nn K 121 Mmepg Microwave Biały 20 Liters / EU Plug NN-K121MMEPG | 619 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →