Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K10JWMEPG biały
Panasonic NN-K10JWMEPG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic NN-K10JWMEPG biały
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Panasonic NN-K10 kuchenka mikrofalowa z grillem 20l 800W mocy mikrofal 5 u | 353 zł |
Panasonic NN-K10JWMEPG - microwave oven with grill - freestanding - white | 519 zł |
Panasonic NN-K10 kuchenka mikrofalowa z grillem (20l, 800W mocy mikrofal, | 478 zł |
Kuchenka mikrofalowa Panasonic NN-K10JWMEPG | 495 zł |
Panasonic Nn-K10Jwmepg Kuchenka Mikrofalowa 20L | 478 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →