Kuchenka Gorenje GEIT 5C60 WPG biały (740790)
Zdjęcia 10 |
Gorenje GEIT 5C60 WPG biały biały czarny |
|
Piec Gorenje nie jest tani, ale to zaawansowany wielofunkcyjny model do nowoczesnej kuchni. Jest w pełni elektryczny i zawiera płytę indukcyjną oraz przestronny 70-litrowy piekarnik, który pozwala na gotowanie dużych porcji, a nawet kilku potraw na różnych poziomach jednocześnie. Aby to zrobić, w opakowaniu znajdują się dwie blachy do pieczenia: głęboka i mała. Piekarnik oferuje nie tylko tradycyjne ogrzewanie, ale także inne tryby, w tym AirFry do intensywnego pieczenia z minimalną ilością oleju, Pizza do pieczenia pizzy i FrozenBake do mrożonych przygotowanych potraw.
Grill elektryczny umożliwia pieczenie mięsa, warzyw, ryb i innych produktów ze złotą skórką, a tryb konwekcji polega na włączeniu specjalnego wentylatora, który zapewnia cyrkulację gorącego powietrza w całej komorze i równomierne ugotowanie potrawy. Aby wygodnie wyczyścić piekarnik Gorenje GEIT 5C60 WPG, istnieje kilka metod. To panel katalityczny na tylnej ściance, który po podgrzaniu rozkłada tłuszcz i brud, a także program AquaClean do czyszczenia wewnętrznej komory parą.
Dodatkowo zastosowano timer, prowadnice teleskopowe na tym samym poziomie oraz drzwi z podwójną szybą i samozamykaczem SoftClose zapewniającym miękkie i płynne zamykanie. Płyta wykonana jest z ceramiki szklanej i składa się z czterech palników indukcyjnych o różnych średnicach (14,5 cm, 18 cm, 18 cm, 21 cm). Tryb Bridge pozwala na połączenie dwóch sąsiednich stref w jeden grzejnik, a wskaźnik ciepła resztkowego po wyłączeniu pieca pokazuje, które palniki jeszcze nie wystygły. Wyświetlacz na panelu sterowania pokazuje informację o wybranych ustawieniach. W razie potrzeby (zwłaszcza jeśli w domu są małe dzieci) sterowanie można całkowicie zablokować, eliminując przypadkowe kliknięcia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GEIT 5C60 WPG biały
Wszystkie ceny 8 →Kuchnia elektryczna Gorenje GEIT5C60WPG 740790 | 2 499 zł |
GORENJE GEIT5C60WPG 3838782627149 | 2 388 zł |
Kuchnia Elektryczno Indukcyjna Gorenje Geit5C60Wpg | 2 499 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Kuchnia wolnostojąca Gorenje GEIT5C60WPG | 50cm | 2 499 zł |
Kuchnia z płytą indukcyjną GORENJE GEIT5C60WPG 740790 | 2 299 zł |
Modyfikacje Gorenje GEIT 5C60 WPG
Ceny na Gorenje GEIT 5C60 WPG |
---|---|---|---|---|
Gorenje GEIT 5C60 WPG biały | od 2 299 zł | 8 oferty | ||
Gorenje GEIT 5C60 BPG czarny | od 2 448 zł | 8 oferty |