Kuchenka Gorenje GK 5C41 WJ biały (740575)
Zdjęcia 10 |
Gorenje GK 5C41 WJ biały biały srebrny |
|
Piec Gorenje oferuje dobry stosunek jakości do ceny, oferując wszystkie niezbędne funkcje do codziennego użytku za niewielką cenę. Należy do typu modeli kombinowanych i łączy w sobie płytę gazową i piekarnik elektryczny. Całość uzupełnia szklana pokrywa oraz przegródka w dolnej części korpusu, w której można przechowywać naczynia i inne przybory kuchenne. Powierzchnia do gotowania jest dość prosta: znajdują się 4 palniki o różnej wielkości i mocy, na nich znajdują się stalowe ruszty, funkcja samozapłonu bez użycia zapałek lub zapalniczki, a także kontrola gazu zapewniająca bezpieczną pracę.
Ale piekarnik ma się czym pochwalić. Jest dość pojemny – użyteczna objętość wewnętrznej komory wynosi 62 litry. Można gotować duże porcje lub kilka dań jednocześnie. Ponadto pakiet Gorenje GK 5C41 WJ zawiera jedną kratkę i dwie dekoracje - głęboką i płytką. Tryb konwekcji zapewnia stałą cyrkulację gorącego powietrza, co zapewnia równomierne gotowanie. Grill elektryczny pomoże Ci upiec jedzenie z apetyczną skórką.
Ponadto dostępne są programy takie jak FastPreheat (szybkie nagrzewanie), Pizza, FrozenBake (gotowanie mrożonek), rozmrażanie i AquaClean – samooczyszczanie parą. Piekarnik wyposażony jest w oświetlenie oraz podwójne szklane drzwi. Do sterowania piecem służą klasyczne przełączniki obrotowe oraz wyświetlacz, na którym wyświetlane są informacje o wybranych trybach i ustawieniach. Dostępny jest również timer, który monitoruje czas gotowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GK 5C41 WJ biały
Wszystkie ceny 7 →Kuchnia gazowo-elektryczna Gorenje GK5C41WJ 740575 | 1 399 zł |
Kuchnia GORENJE GK5C41WJ | 1 399 zł |
Kuchnia GORENJE GK5C41WJ 740575 | 1 399 zł |
Kuchenka Gorenje GK5C41WJ | 1 361 zł |
Kuchnia Gazowo Elektryczna Gorenje Gk5C41Wj 62L | 1 399 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! gorenje Kuchnia gazowo-elektryczna GK5C41WJ - PACZKOMA | 1 441 zł |
Modyfikacje Gorenje GK 5C41 WJ
Ceny na Gorenje GK 5C41 WJ |
---|---|---|---|---|
Gorenje GK 5C41 WJ biały | od 1 361 zł | 8 oferty | ||
Gorenje GK 5C41 SJ srebrny | od 1 499 zł | 3 oferty |