Kuchenka Gorenje MEKS 5141 X stal nierdzewna (740612)
Zdjęcia 13 |
Gorenje MEKS 5141 X stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Domowa kuchnia z płytą gazową i piekarnikiem elektrycznym, wprowadzona na rynek w 2023 roku jako część rodziny urządzeń Advanced słoweńskiej marki Gorenje. Na początek zwróćmy uwagę na fakt, że szerokość korpusu tego modelu wynosi 50 cm, co ułatwia umieszczenie takiego sprzętu nawet w małej kuchni. Ale mimo to kuchenka Gorenje MEKS 5141 X jest wyposażona w przestronny 70-litrowy piekarnik BigSpace.
Jednocześnie komora posiada sklepienie HomeMade, jak to miało miejsce w tradycyjnych piecach opalanych drewnem, które według producenta ma za zadanie poprawić cyrkulację ciepłego powietrza wewnątrz. W sumie producent przewiduje dla tego piekarnika zestaw 14 różnych trybów pracy, w tym specjalny tryb czyszczenia ścian komory parą. Na jednym z poziomów znajdują się wygodne teleskopowe prowadnice do blach do pieczenia, a składane drzwi z podwójną szybą posiadają specjalne samozamykacze. Ale powierzchnia do gotowania tego pieca jest gazowa, z niezawodnymi żeliwnymi rusztami i funkcją samozapłonu. Przewidziano również system kontroli gazu, który zapobiega możliwości wycieku gazu, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo modelu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje MEKS 5141 X stal nierdzewna
Kuchnia GORENJE MEKS5141X ExtraSteam 3 Programy parowe Pizza 300 stopni | 1 850 zł |
Kuchnia GORENJE MEKS5141X ExtraSteam 3 Programy parowe Pizza 300 stopni 74 | 1 799 zł |
Modyfikacje Gorenje MEKS 5141 X
Ceny na Gorenje MEKS 5141 X |
---|---|---|---|---|
Gorenje MEKS 5141 B czarny | od 1 700 zł | 3 oferty | ||
Gorenje MEKS 5141 X stal nierdzewna | od 1 799 zł | 3 oferty |