Kuchenka Gorenje MEKS 5121 W biały (740610)
Zdjęcia 11 |
Gorenje MEKS 5121 W biały biały srebrny |
|
Kuchenka domowa z panelem sterującym z przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczem, klasyczną płytą gazową i pojemnym piekarnikiem elektrycznym. Model zostanie wprowadzony na rynek w 2022 roku jako część zaawansowanej linii urządzeń Advanced popularnej słoweńskiej marki Gorenje. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że szerokość korpusu to zaledwie 50 cm, podczas gdy całkowita pojemność użytkowa piekarnika to 70 litrów.
Z dodatkowego wyposażenia piekarnika producent przewiduje duży grill, system konwekcyjny do wymuszonego obiegu ciepłego powietrza, a także możliwość gotowania na parze. Istnieje specjalny tryb intensywnego pieczenia AirFry i gotowania mrożonek FrozenBake. Termostat umożliwia regulację temperatury grzania w zakresie od 50 do 275°C. Panel sterowania pieca Gorenje MEKS 5121 W składa się ze zwykłych pokręteł i jest wyposażony w dość duży wyświetlacz. Jeśli chodzi o płytę, to posiada ona cztery palniki gazowe o różnych średnicach: jeden na 54 mm i 99 mm oraz dwa na 74 mm. Posiada automatyczną zapalarkę gazu i zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, dodatkowo w zestawie szklana osłona.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje MEKS 5121 W biały
Kuchnia GORENJE MEKS5121W ExtraSteam 3 Programy parowe | 1 300 zł |
Kuchnia GORENJE MEKS5121W ExtraSteam 3 Programy parowe 740610 | 1 300 zł |
Modyfikacje Gorenje MEKS 5121 W
Ceny na Gorenje MEKS 5121 W |
---|---|---|---|---|
Gorenje MEKS 5121 W biały | od 1 300 zł | 3 oferty | ||
Gorenje MEKS 5121 S srebrny | od 1 400 zł | 3 oferty |