Плита Gorenje GECS 5B70 CLI слонова кістка (740741)
Gorenje GECS 5B70 CLI слонова кістка слонова кістка чорний |
|
Ця модель вирізняється стильним та привабливим дизайном у стилі ретро, але при цьому перед нами досить сучасна кухонна плита з просунутою електричною варильною поверхнею та місткою багатофункціональною електричною духовкою. Пристрій представлений на ринку популярним словенським брендом Gorenje у 2022 році та позиціонується ним у верхній ціновий діапазон. Спочатку звернемо увагу на варильну поверхню: зовні бездоганне покриття зі склокераміки, чотири конфорки типу Hi-Light, індикатори залишкового тепла.
Одна конфорка контурна, тобто може змінювати площу нагріву (12 або 18 см). Але при цьому панель управління кухонної плити Gorenje GECS 5B70 CLI строго витримана в стилі ретро і сформована виключно з механічних поворотних перемикачів, які доповнені стильним аналоговим таймером. Що ж до духовки, то вона має робочу камеру об'ємом 70 л, електрогриль і систему конвекції. Передбачена можливість приготування на парі, так і очищення за допомогою пари стінок робочої камери. Відкидні дверцята оснащені двошаровим склом та автодоводчиками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GECS 5B70 CLI слонова кістка
Kuchnia GORENJE GECS5B70CLI | 2 400 zł |
Kuchnia GORENJE GECS5B70CLI 740741 | 2 400 zł |
Kuchenka Gorenje GECS5B70CLI | 2 379 zł |
Kuchenka Elektryczna Gorenje Gecs5B70Cli 70L Retro | 3 068 zł |
Модификації Gorenje GECS 5B70 CLI
Ціни на Gorenje GECS 5B70 CLI |
---|---|---|---|---|
Gorenje GECS 5B70 CLI слонова кістка | від 2 379 zł | 5 пропозицій | ||
Gorenje GECS 5B70 CLB чорний | від 2 479 zł | 11 пропозицій |