Kuchenka Gorenje GECS 5C70 WA biały (740508)
Gorenje GECS 5C70 WA biały biały stal nierdzewna |
|
W pełni elektryczna kuchnia domowa z obszernym piekarnikiem i zaawansowaną płytą grzejną z grzałkami Hi-Light. Wprowadzony na rynek w 2022 roku jako część linii Advanced urządzeń popularnego słoweńskiego producenta Gorenje. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na płytę z nienaganną estetycznie powłoką ze szkła hartowanego. Kuchenka Gorenje GECS 5C70 WA wyposażona jest w cztery strefy grzewcze o różnej średnicy i mocy, przy czym jedna ze stref ma owalny kształt do wydajnej pracy z naczyniami o odpowiednim kształcie dna (np.
gąsienice). Same grzałki Hi-Light zapewniają zwiększoną szybkość grzania i chłodzenia, co sprawia, że obsługa urządzenia jest wygodniejsza. Panel sterowania składa się z wyświetlacza i szeregu przełączników obrotowych znanych większości użytkowników. Piekarnik umieszczony pod płytą ma pojemność użytkową 70 litrów. Z wyposażenia dodatkowego producent przewiduje grill elektryczny, system konwekcyjny oraz możliwość gotowania na parze. Sklepiony kształt piekarnika HomeMade przyczynia się do bardziej równomiernego rozprowadzenia ciepłego powietrza wewnątrz. A specjalny tryb AirFry pozwala na pieczenie produktów bez użycia tłuszczu. W tym przypadku moc przyłączeniowa urządzenia wynosi 9,4 kW.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje GECS 5C70 WA biały
Wszystkie ceny 8 →Kuchnia GORENJE GECS5C70WA | 1 800 zł |
Kuchnia GORENJE GECS5C70WA | 1 800 zł |
Kuchenka Gorenje GORENJE GECS5C70WA | 1 854 zł |
Kuchenka Elektryczna Gorenje Gecs5C70Wa 70L | 2 214 zł |
Modyfikacje Gorenje GECS 5C70 WA
Ceny na Gorenje GECS 5C70 WA |
---|---|---|---|---|
Gorenje GECS 5C70 WA biały | od 1 799 zł | 8 oferty | ||
Gorenje GECS 5C70 XA stal nierdzewna | od 1 934 zł | 4 oferty |