Płyta grzewcza Gorenje G 642 ABX stal nierdzewna
Zdjęcia 8 |
Gorenje G 642 ABX stal nierdzewna czarny stal nierdzewna |
|
Stosunkowo niedroga płyta gazowa z systemem kontroli gazu i wygodnym systemem samozapłonu z osobnym przyciskiem, prezentowana na rynku przez popularnego słoweńskiego producenta Gorenje. Charakteryzuje się klasycznym układem i dość atrakcyjnym designem, pozycjonowanym przez producenta jako produkt z podstawowej kategorii cenowej o standardowej funkcjonalności. Płyta gazowa Gorenje G 642 ABX jest tradycyjnie wyposażona w cztery palniki o różnych rozmiarach i mocy.
Do dyspozycji modelu są więc dwa palniki uniwersalne na 1,8 kW, jeden mały palnik pomocniczy na 1,05 kW, a także jeden palnik o zwiększonej mocy 3,0 kW. Taka konstrukcja pozwala efektywnie wykorzystywać naczynia o różnych rozmiarach/objętościach oraz wykonywać wszystkie popularne procesy obróbki cieplnej dla szerokiej gamy produktów. Sama powierzchnia robocza wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Masywne żeliwne siatki ProGrid są bardzo odporne na wysokie temperatury. Wszystkie palniki wyposażone są w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, które zapobiega wyciekowi gazu w przypadku zaniku płomienia. Zwróć uwagę między innymi na to, że model prezentowany jest na rynku w dwóch kolorach - stal nierdzewna i czarny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje G 642 ABX stal nierdzewna
Łyżta Gazowa 60 Gorenje G642Abx Inox Zapalarka | 799 zł |
Płyta GORENJE G642ABX | 799 zł |
Płyta GORENJE G642ABX | 799 zł |
Modyfikacje Gorenje G 642 ABX
Ceny na Gorenje G 642 ABX |
---|---|---|---|---|
Gorenje G 642 AB czarny | od 901 zł | 1 oferta | ||
Gorenje G 642 ABX stal nierdzewna | od 799 zł | 3 oferty |