Kuchenka Amica 58GED3.33HZPTADNAQ stal nierdzewna
Zdjęcia 7 |
Amica 58GED3.33HZPTADNAQ stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GED3.33HZPTADNAQ stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchnia AMICA 58GED3.33HZpTaDNAQ(Xx) InoxKuchnia wolnostojąca gazowo-elektryc MediaMarkt.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Kuchnia AMICA 58GED3.33HZpTaDNAQ(Xx)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 66 l. Moc całkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Electro.plZłóż skargę | 1 495 zł |
Kuchnia AMICA 58GED3.33HZpTaDNAQ(Xx)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 66 l. Moc całkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Avans.plZłóż skargę | 1 495 zł |
Amica 58GED3.33HZPTADNAQ(XX) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 495 zł |
Kuchnia AMICA 58GED3.33HZpTaDNAQ(Xx) 58GED3.33HZPTADNAQ(XX)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 66 l. Moc całkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 495 zł |
Amica 58GED3.33HZPTADNAQ(XX) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 495 zł |
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 979 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 359 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 180 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 949 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 189 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 390 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 199 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 699 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 939 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, 2.5 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 500 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 60 l, 2.4 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 55 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 450 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 60 l, 2.4 kW, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 449 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 369 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 60 l, 2.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 339 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A