Плита Amica 57GceS3.33HZpTaA Xx нержавіюча сталь
Amica 57GceS3.33HZpTaA Xx нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 57GceS3.33HZpTaA Xx нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 57GcES3.33HZpTaA(Xx) 56392Kuchnia gazowa Amica 57GcES3.33HZpTa Maxelektro.plПоскаржитись | 1 669 zł |
Amica 57GceS3.33HZpTaA(Xx) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plПоскаржитись | 1 599 zł |
Amica, Kuchnia gazowo-elektryczna, 57Gces3.33HZpTaA(Xx)10 funkcji piekarnika, Zapalarka gazu w pokrętłach, Piekarnik elektryczny, Chłodne drzwi piekarnika, Wysuwana szuflada piekar... щеnika na rolkach, Łatwe czyszczen... EmpikПоскаржитись | 1 669 zł |
Amica 57GceS3.33HZpTaA(Xx) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 599 zł |
Kuchnia AMICA 57GCES3.33HZPTAA(XX) - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 699 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Amica Classic
від 1 545 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, духовка газова, 56 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 050 zł
65 л, приготування: до 250 °C, конвекція, гриль, дверцята 3 скла, телескопічні напрямні
від 848 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, духовка газова, 56 л, енергоспоживання A
від 1 029 zł
газова, емальована, газ 4 шт, газ-контроль, духовка газова, 56 л, енергоспоживання A
від 1 280 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 66 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 470 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, турбоконфорка, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 319 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, духовка газова, 56 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 570 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 679 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 2 199 zł
електрична, склокераміка, індукція 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 65 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 199 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, газ-контроль, духовка газова, 56 л, енергоспоживання A
від 2 299 zł
електрична, склокераміка, індукція 4 шт, міст (Bridge), індикатор тепла, електродуховка, 65 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 721 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 65 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 891 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 65 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 199 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 099 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 349 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 599 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 679 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 77 л, 3.6 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 560 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 979 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 579 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, електродуховка, 60 л, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 679 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 139 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 999 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 495 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 349 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 280 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 66 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 696 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 145 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 60 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 929 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 66 л, гриль, захист від дітей, енергоспоживання A