Плита Amica 58GED2.33HZpTaQ W білий
Фото 7 |
Amica 58GED2.33HZpTaQ W білий білий нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 58GED2.33HZpTaQ W білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMICA Kuchnia AMICA 58GED2.33HZpTaQ(W) Biały | 1 139 zł |
Amica 58GED2.33HZPTAQ(W) Termoobieg | 1 130 zł |
Kuchenka wolnostojąca gazowo - elektryczna 58GED2.33HZPTAQ(W) Amica | 1 389 zł |
Модификації Amica 58GED2.33HZpTaQ W
Ціни на Amica 58GED2.33HZpTaQ W |
---|---|---|---|---|
Amica 58GED2.33HZpTaQ W білий | від 1 130 zł | 4 пропозиції | ||
Amica 58GED2.33HZpTaQ XX нержавіюча сталь | від 1 139 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →