Kuchenka Amica 58GED2.33HZpTaQ W biały
Zdjęcia 7 |
Amica 58GED2.33HZpTaQ W biały biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GED2.33HZpTaQ W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchnia AMICA 58GED2.33HZpTaQ(W) Biały | 1 139 zł |
Amica 58GED2.33HZPTAQ(W) Termoobieg | 1 130 zł |
Kuchenka wolnostojąca gazowo - elektryczna 58GED2.33HZPTAQ(W) Amica | 1 389 zł |
Modyfikacje Amica 58GED2.33HZpTaQ W
Ceny na Amica 58GED2.33HZpTaQ W |
---|---|---|---|---|
Amica 58GED2.33HZpTaQ W biały | od 1 130 zł | 4 oferty | ||
Amica 58GED2.33HZpTaQ XX stal nierdzewna | od 1 139 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →