Плита Amica 58GED2.33HZpTaQ XX нержавіюча сталь
Фото 4 |
Amica 58GED2.33HZpTaQ XX нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Побутова кухонна плита з класичною газовою варильною поверхнею та досить просунутою багатофункціональною духовкою. Представлена на ринку популярним польським брендом Amica та позиціонується виробником у доступній ціновій. Так, варильна поверхня моделі має робочу зону з нержавіючої сталі та чотири газові конфорки різного діаметру та потужності: допоміжний пальник діаметром 4 см, два середніх на 6,5 см і один великий на 9 см.
Для стабільного розміщення посуду над вогнем використовуються двосекційні сталеві решітки . Панель управління кухонної плити Amica 58GED2.33HZpTaQ XX оснащена невеликим цифровим дисплеєм та звичними поворотними регуляторами, а для газових конфорок передбачена система автозапалювання. Духова шафа у цієї моделі більш просунутий. Так, загальний корисний об'єм становить 62 л, максимальна температура нагріву - 250 ° C, а додаткового обладнання виділимо електрогриль і конвекцію. Загалом для духовки передбачено 8 різних режимів приготування. Є система очищення внутрішніх стін камери за допомогою пари. Потрійне скління відкидних дверцят значно підвищує безпеку, що особливо важливо для сімей з малолітніми дітьми.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Купити Amica 58GED2.33HZpTaQ XX нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →AMICA Kuchnia AMICA 58GED2.33HZpTaQ(Xx) Inox | 1 169 zł |
Amica 58GED2.33HZPTAQ(XX) Termoobieg | 1 139 zł |
Kuchenka wolnostojąca gazowo - elektryczna 58GED2.33HZPTAQ(XX) Amica | 1 499 zł |
Amica 58GED2.33HZPTAQ(XX) Termoobieg | 1 459 zł |
Kuchnia AMICA 58GED2.33HZpTaQ(Xx) | Bezpłatny transport | 1 139 zł |
Kuchnia AMICA 58GED2.33HZpTaQ(Xx) | Bezpłatny transport | Raty 0 | 1 139 zł |
Модификації Amica 58GED2.33HZpTaQ XX
Ціни на Amica 58GED2.33HZpTaQ XX |
---|---|---|---|---|
Amica 58GED2.33HZpTaQ W білий | від 1 130 zł | 7 пропозицій | ||
Amica 58GED2.33HZpTaQ XX нержавіюча сталь | від 1 139 zł | 7 пропозицій |