Плита Amica 6118IED3.380HTaDp Bm чорний
Фото 5 |
Amica 6118IED3.380HTaDp Bm чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 6118IED3.380HTaDp Bm чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia indukcyjna Amica 6118IED3.380HTaDp(Bm) 57909 | 3 049 zł |
Kuchenka Amica 6118IED3.380HTaDp(Bm) | 3 049 zł |
Kuchnia Indukcyjna Amica 6118Ied3.380Htadp(Bm) | 2 599 zł |
Kuchnia wolnostojąca indukcyjna 6118IED3.380HTADP Amica | 3 049 zł |
Kuchnia AMICA 6118IED3.380HTaDp(Bm) | Bezpłatny transport | 2 485 zł |
Kuchnia AMICA 6118IED3.380HTaDp(Bm) | Bezpłatny transport | 3 049 zł |
Kuchnia Indukcyjna Amica 6118Ied3.380Htadp(Bm) | 3 049 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →