Kuchenka Beko FSM 59300 XCS stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Beko FSM 59300 XCS stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko FSM 59300 XCS stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia BEKO FSM59300XCS | 2 000 zł |
Kuchnia BEKO FSM59300XCS 7717187665 | 2 000 zł |
Modyfikacje Beko FSM 59300 XCS
Ceny na Beko FSM 59300 XCS |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 59300 WDS biały | od 1 689 zł | 3 oferty | ||
Beko FSM 59300 XCS stal nierdzewna | od 2 000 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →