Плита Beko FSM 57300 GX нержавіюча сталь (7786986766)
Beko FSM 57300 GX нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Повністю електрична побутова кухонна плита з інфрачервоною варильною поверхнею і духовкою з функцією очищення внутрішніх стінок парою Steam Shine, яка максимально спрощує догляд за технікою і її підтримку в чистоті і порядку. Позиціонується виробником доступний ціновий сегмент і одягнена в корпус шириною 50 див Плита Beko FSM 57300 GX обладнана варильної поверхнею з просунутими електричними конфорками типу Hi-Light, які у порівнянні з класичними електричними рішеннями відрізняються більш високою швидкістю нагріву і більш швидкою реакцією на зміни потужності.
Всього виробником передбачені дві конфорки діаметром 14 см і потужністю 1,2 кВт і дві — 18 см і 1,7 кВт. Передбачений традиційний індикатор залишкового тепла, який дозволить уникнути отримання опіків через неуважність. Що ж стосується духовки, то її ємність становить 55 л. Термостат дозволяє регулювати температуру нагрівання в межах від 50 °C до 250 °C. Є вбудований електрогриль і система конвекції, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому об'єму камери, а також може послужити відмінним варіантом для розморожування продуктів. Всього ж виробником передбачений набір з 7 різних режимів роботи духовки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko FSM 57300 GX нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Beko FSM57300GX Kuchnia ceramiczna HWBEKKCA5730FGX | 1 649 zł |
Kuchnia ceramiczna Beko FSM57300GX | 1 649 zł |
Beko FSM57300GX Kuchnia ceramiczna 42085 | 1 649 zł |
Kuchnia Beko FSM57300GX (Piekarnik elektryczny; 500mm) | 1 919 zł |
Beko FSM57300GX Kuchnia ceramiczna 42085 | 1 649 zł |
Модификації Beko FSM 57300 GX
Ціни на Beko FSM 57300 GX |
---|---|---|---|---|
Beko FSM 57300 GW білий | від 1 499 zł | 5 пропозицій | ||
Beko FSM 57300 GX нержавіюча сталь | від 1 499 zł | 14 пропозицій |