Kuchenka Amica 58IES2.325HTaDp Bm czarny
Zdjęcia 6 |
Amica 58IES2.325HTaDp Bm czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58IES2.325HTaDp Bm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia indukcyjna Amica 58IES2.325HTaDp(Bm) 57957 | 2 399 zł |
Kuchenka Amica 58IES2.325HTaDp(Bm) | 2 299 zł |
Kuchnia Elektryczna Amica 58Ies2.325Htadp(Bm) 65L | 2 399 zł |
Kuchnia Elektryczna Amica 58Ies2.325Htadp(Bm) 65L | 2 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →