Kuchenka Amica 514GCES3.33ZPTSA czarny
Zdjęcia 6 |
Amica 514GCES3.33ZPTSA czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 514GCES3.33ZPTSA czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 514GCES3.33ZPTSA(XVL) | 1 895 zł |
Amica 514GCES3.33ZPTSA(XVL) Termoobieg | 1 895 zł |
Kuchnia AMICA 514GCES3.33ZPTSA(XVL) | 1 895 zł |
Amica 514GCES3.33ZPTSA(XVL) Termoobieg | 1 895 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →