Kuchenka Amica 523IE3.325PaHTsKDp Xx stal nierdzewna
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Amica 523IE3.325PaHTsKDp Xx stal nierdzewna |
|
Połączenie dwóch stref gotowania w jedną strefę grzewczą. Automatyczne pola grzejne do ogrzewania i gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 523IE3.325PaHTsKDp Xx stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMICA Kuchnia indukcyjna AMICA 523IE3.325PaHTsKDp(Xx) Inox | 2 499 zł |
Kuchnia AMICA 523IE3.325PaHTsKDp(Xx) | 2 285 zł |
Amica 523IE3.325PaHTsKDp(Xx) Piekarnik parowy Termoobieg | 2 285 zł |
Kuchnia AMICA 523IE3.325PaHTsKDp(Xx) 523IE3.325PAHTSKDP(XX) | 2 285 zł |
Amica 523IE3.325PaHTsKDp(Xx) Piekarnik parowy Termoobieg | 2 285 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →