Kuchenka Amica 618CE3.333HQ W biały
Amica 618CE3.333HQ W biały |
|
W pełni elektryczna kuchenka do użytku domowego, wyróżniająca się zarówno dość zaawansowaną płytą na podczerwień opartą na grzejnikach Hi-Light, jak i przestronnym piekarnikiem o zaawansowanej funkcjonalności. Jest pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym i może być dobrym wyborem dla użytkowników, którzy szukają wysokiej jakości, wielofunkcyjnego, ale niezbyt drogiego pieca.
Powierzchnia do gotowania charakteryzuje się nowoczesną powłoką żaroodporną, odporną na uszkodzenia mechaniczne i atrakcyjną wizualnie warstwą ceramiki szklanej. Pod nim znajdują się cztery palniki Hi-Light o zwiększonej szybkości grzania i chłodzenia (w porównaniu do klasycznych rozwiązań elektrycznych). Istnieją wygodne wskaźniki ciepła resztkowego, które pozwalają uniknąć oparzeń gorącymi palnikami, które jeszcze nie ostygły. Kuchenka Amica 618CE3.333HQ W wyposażona jest również w piekarnik o doskonałej pojemności 65 litrów. Z dodatkowego wyposażenia piekarnika przewidziano system oświetlenia, grill elektryczny, a także system konwekcyjny do wymuszonego obiegu ciepłego powietrza w całej objętości komory i równomierne pieczenie potraw ze wszystkich stron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Kup Amica 618CE3.333HQ W biały
Wszystkie ceny 9 →Kuchnia ceramiczna AMICA 618CE3.333HQ(W) | 1 779 zł |
Kuchnia AMICA 618CE3.333HQ(W) | 1 779 zł |
Kuchnia ceramiczna Amica 618CE3.333HQ(W) 54034 | 1 779 zł |
Kuchnia ceramiczna AMICA 618CE3.333HQW | 1 589 zł |
Kuchnia AMICA 618CE3.333HQ(W) | 1 779 zł |