Kuchenka Amica 618GED2.33HZpF W biały
Zdjęcia 12 |
Amica 618GED2.33HZpF W biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 618GED2.33HZpF W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 618GED2.33HZPF(W)Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temp... więcejeratury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas! Electro.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Kuchnia AMICA 618GED2.33HZPF(W)Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temp... więcejeratury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!... Avans.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Kuchnia AMICA 618GED2.33HZPF(W) 618GED2.33HZPF(W)Jesteś w ciągłym biegu i na wszystko brakuje Ci czasu? Funkcja umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temp... więcejeratury. Włącza grzałki termoobiegu i grzałkę dolną lub wzmocniony grill oraz wentylator, wykorzystując w ten sposób pełną moc piekarnika do szybkiego nagrzania komory. Piekarnik możesz włączyć chwilę przed przystąpieniem do pieczenia i mieć pewność, że ze wszystkim zdążysz na czas!... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Amica 618GED2.33HZPF(W) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 499 zł |
Amica 618GED2.33HZPF(W) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 499 zł |
Seria Amica 600 LinePorównaj w tabeli →
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 699 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 77 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 895 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 049 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 799 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 799 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 77 l, 3.5 kW, zużycie prądu A
od 1 499 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill
od 2 199 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 585 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 910 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 2 425 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 77 l, grill, zużycie prądu A
od 2 879 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., Bridge, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 77 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 749 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 478 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 629 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 858 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 578 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 093 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 66 l, 2.4 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 478 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 629 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 71 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 58 l, grill, zużycie prądu A
od 955 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zużycie prądu A
od 1 578 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 77 l, 3.6 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 365 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 57 l, grill, zużycie prądu A
od 1 599 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l
od 1 346 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 467 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 71 l, 3.3 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 690 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.5 kW, grill, zużycie prądu A