Плита Beko FSE 62120 DW білий
Beko FSE 62120 DW білий білий нержавіюча сталь |
|
Класична газова плита з електричною духовкою, позиціонується виробником в середній ціновий сегмент. Відразу відзначимо, що модель цілком відповідає подібному позиціонуванню, оскільки володіє виключно класичним набором можливостей. Варильна поверхня з емальованим покриттям оснащена чотирма газовими конфорками зі сталевими гратами. Втім, завдяки спеціальній конструкції пальника споживають менше газу і дозволяють готувати швидше, відповідно до заяв виробника.
Також плита Beko FSE 62120 DW оснащена духовкою з корисним об'ємом 66 л.додаткове оснащення включає систему конвекції для рівномірного розподілу гарячого повітря по всьому об'єму робочої камери, а також традиційний електрогриль. Функція Booster забезпечує швидке нагрівання духовки, що в свою чергу істотно полегшує випічку. Користувач може легко і просто підтримувати духовку в чистоті завдяки системі очищення парою. Просто налийте трохи води в камеру і запустіть відповідну програму. Панель управління сформована з класичних поворотних перемикачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko FSE 62120 DW білий
Усі ціни 18 →BEKO Kuchnia BEKO FSE62120DW Biało-czarny | 1 199 zł |
Beko FSE62120DW Kuchnia gazowo-elektryczna HWBEKKMB62120W0 | 1 299 zł |
Kuchnia BEKO FSE62120DW | 1 093 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE62120DW 7739486709 | 1 299 zł |
Beko FSE62120DW AGDW-KUCH-BEK-125 | 1 149 zł |
Модификації Beko FSE 62120 DW
Ціни на Beko FSE 62120 DW |
---|---|---|---|---|
Beko FSE 62120 DW білий | від 1 093 zł | 18 пропозицій | ||
Beko FSE 62120 DX нержавіюча сталь | від 1 299 zł | 13 пропозицій |