Kuchenka Beko FSE 62120 DW biały
Beko FSE 62120 DW biały biały stal nierdzewna |
|
Klasyczna kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, pozycjonowana przez producenta w średnim segmencie cenowym. Od razu zauważamy, że model jest w pełni zgodny z takim pozycjonowaniem, ponieważ ma wyjątkowo klasyczny zestaw cech. Płyta emaliowana wyposażona jest w cztery palniki gazowe ze stalowymi rusztami. Jednak dzięki specjalnej konstrukcji palników zużywają one mniej gazu i pozwalają na szybsze gotowanie, według producenta.
Ponadto piec Beko FSE 62120 DW jest wyposażony w piekarnik o użytecznej pojemności 66 litrów. Dodatkowe wyposażenie obejmuje system konwekcyjny do równomiernego rozprowadzania gorącego powietrza w całej objętości komory roboczej oraz tradycyjny grill elektryczny. Funkcja Booster zapewnia szybkie nagrzewanie piekarnika, co z kolei znacznie ułatwia pieczenie. Użytkownik może łatwo i prosto utrzymać piekarnik w czystości dzięki systemowi czyszczenia parą. Wystarczy wlać trochę wody do komory i uruchomić odpowiedni program. Panel sterowania tworzą klasyczne pokrętła.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko FSE 62120 DW biały
Wszystkie ceny 18 →BEKO Kuchnia BEKO FSE62120DW Biało-czarny | 1 199 zł |
Beko FSE62120DW Kuchnia gazowo-elektryczna HWBEKKMB62120W0 | 1 299 zł |
Kuchnia BEKO FSE62120DW | 1 093 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE62120DW 7739486709 | 1 299 zł |
Beko FSE62120DW AGDW-KUCH-BEK-125 | 1 149 zł |
Modyfikacje Beko FSE 62120 DW
Ceny na Beko FSE 62120 DW |
---|---|---|---|---|
Beko FSE 62120 DW biały | od 1 093 zł | 18 oferty | ||
Beko FSE 62120 DX stal nierdzewna | od 1 376 zł | 13 oferty |