Плита Amica 514GCED3.33ZPTSAQ нержавіюча сталь
Amica 514GCED3.33ZPTSAQ нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica 514GCED3.33ZPTSAQ нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL) 55572Kuchnia gazowo-elektryc Maxelektro.plПоскаржитись | 2 049 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... щеałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Electro.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... щеałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Avans.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... щеałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Mediaexpert.plПоскаржитись | 2 003 zł |
Amica 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plПоскаржитись | 1 979 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)kuchnia gazowo-elektryc EmpikПоскаржитись | 2 049 zł |
Amica 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDПоскаржитись | 1 979 zł |
Серія Amica IntegraПорівняти в таблиці →
від 2 454 zł
електрична, склокераміка, індукція 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 65 л, гриль, енергоспоживання A
від 3 149 zł
електрична, склокераміка, індукція 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 77 л, гриль, енергоспоживання A
від 2 279 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 2 229 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, овальна зона, індикатор тепла, електродуховка, 66 л, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 2 668 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, овальна зона, індикатор тепла, електродуховка, 77 л, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 895 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 979 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 599 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 895 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 495 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 2 279 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 595 zł
газова, загартоване скло, газ 4 шт, електродуховка, 60 л, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 679 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 139 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 1 696 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 65 л, 3.1 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A
від 1 199 zł
газова, емальована, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 62 л, 2.9 кВт, гриль, енергоспоживання A
від 2 800 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 83 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 145 zł
електрична, склокераміка, hi-light 4 шт, індикатор тепла, електродуховка, 60 л, гриль, енергоспоживання A
від 1 700 zł
газова, нержавіюча сталь, газ 4 шт, автопідпал, газ-контроль, електродуховка, 70 л, 3.3 кВт, гриль, рожен, енергоспоживання A