Kuchenka Amica 514GCED3.33ZPTSAQ stal nierdzewna
Amica 514GCED3.33ZPTSAQ stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 514GCED3.33ZPTSAQ stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia gazowo-elektryczna Amica 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL) 55572Kuchnia gazowo-elektryc Maxelektro.plZłóż skargę | 2 049 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... więcejałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Electro.plZłóż skargę | 1 979 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... więcejałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Avans.plZłóż skargę | 1 979 zł |
Kuchnia AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) 514GCED3.33ZPTSAQ(XXL)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Szkło. Pojemność piekarnika: 66 l. Moc c... więcejałkowita: 3,1 kW. Grzałka górna: 900 W. Grzałka dolna: 1100 W. Grzałka pierścieniowa termoobiegu: 2000 W. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Rodzaj piekarnika:elek Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 979 zł |
Amica 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 979 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna AMICA 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL)kuchnia gazowo-elektryc EmpikZłóż skargę | 2 049 zł |
Amica 514GcED3.33ZpTsAQ(XxL) Termoobieg"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 979 zł |
Seria Amica IntegraPorównaj w tabeli →
od 2 454 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 3 149 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 77 l, grill, zużycie prądu A
od 2 279 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 895 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 979 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 229 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 2 668 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 77 l, grill, rożen, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 599 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 895 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 279 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 595 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 60 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 696 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 800 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 83 l, grill, zużycie prądu A
od 1 145 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zużycie prądu A
od 1 700 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 70 l, 3.3 kW, grill, rożen, zużycie prądu A