Kuchenka Amica 58GGD5.33HZPMSQ W biały
Amica 58GGD5.33HZPMSQ W biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GGD5.33HZPMSQ W biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 58GGD5.33HZPMSQWPojemność XXL Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Ale jak przygotować potrawę dla kilku... więcejnastu osób bez pieczenia na raty? Wystarczy skorzystać z kuchni Amica, która wyposażona jest w piekarnik o pojemności 65 l. Z takim piekarnikiem zawsze Ci się upiecze! Electro.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD5.33HZPMSQWPojemność XXL Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Ale jak przygotować potrawę dla kilku... więcejnastu osób bez pieczenia na raty? Wystarczy skorzystać z kuchni Amica, która wyposażona jest w piekarnik o pojemności 65 l. Z takim piekarnikiem zawsze Ci się upiecze!... Avans.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Amica 58GGD5.33HZPMSQ(W)"Zimne drzwi" piekarnika:tak; OleOle.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD5.33HZPMSQWPojemność XXL Spotkanie rodzinne. Chcesz podać pieczeń, która jest Twoją specjalnością. Ale jak przygotować potrawę dla kilku... więcejnastu osób bez pieczenia na raty? Wystarczy skorzystać z kuchni Amica, która wyposażona jest w piekarnik o pojemności 65 l. Z takim piekarnikiem zawsze Ci się upiecze!... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 399 zł |
Amica 58GGD5.33HZPMSQ(W)"Zimne drzwi" piekarnika:tak; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 399 zł |
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 950 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 849 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 700 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 319 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 545 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 299 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 70 l, zużycie prądu A
od 1 444 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., piekarnik gazowy, 55 l, grill, zużycie prądu A
od 2 800 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 83 l, grill, zużycie prądu A
od 1 145 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 60 l, grill, zużycie prądu A
od 1 700 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 70 l, 3.3 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 219 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 1 szt., wskaźnik ciepła, zabezpieczenie przed dziećmi
od 2 098 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A