Kuchenka Amica 58GGD4.23ZPPQ biały
Amica 58GGD4.23ZPPQ biały |
|
Elektryczny zapłon płyty i piekarnika za pomocą przycisku. Szuflada na naczynia. Metalowa osłona.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GGD4.23ZPPQ biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 58GGD4.23ZpPQ(W)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Biały. Powierzchnia płyty:Emalia. Pojemność... więcejpiekarnika: 58 l. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Liczba funkcji piekarnika:1. Szare wnętrze piekarnika. Nakrywa lakierowana. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży Electro.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD4.23ZpPQ(W)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Biały. Powierzchnia płyty:Emalia. Pojemność... więcejpiekarnika: 58 l. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Liczba funkcji piekarnika:1. Szare wnętrze piekarnika. Nakrywa lakierowana. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży... Avans.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Amica 58GGD4.23ZpPQ(W)"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD4.23ZpPQ(W) 58GGD4.23ZPPQ(W)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Biały. Powierzchnia płyty:Emalia. Pojemność... więcejpiekarnika: 58 l. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Liczba funkcji piekarnika:1. Szare wnętrze piekarnika. Nakrywa lakierowana. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Amica 58GGD4.23ZpPQ(W)"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 219 zł |
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 199 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 949 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 699 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 200 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 449 zł
kombinowana, emaliowana, gaz 2 szt., żeliwo 2 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 999 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zabezpieczenie przed dziećmi, zużycie prądu A
od 1 599 zł
kombinowana, emaliowana, gaz 3 szt., żeliwo 1 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 319 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 299 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik gazowy, 59 l, zużycie prądu A
od 848 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 149 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 545 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 029 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 2 800 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 83 l, grill, zużycie prądu A