Kuchenka Amica 58GGD4.33HZPTABNQ stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Amica 58GGD4.33HZPTABNQ stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 58GGD4.33HZPTABNQ stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia AMICA 58GGD4.33HZpTabNQ(Xx)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 58 l. Moc całkowita: 2 kW. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Liczba funkcji piekarnika:2. Programator Tab. Szare wnętrze piekarnika. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży Electro.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD4.33HZpTabNQ(Xx)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 58 l. Moc całkowita: 2 kW. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Liczba funkcji piekarnika:2. Programator Tab. Szare wnętrze piekarnika. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży... Avans.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Amica 58GGD4.33HZpTabNQ(Xx)"Zimne drzwi" piekarnika:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Kuchnia AMICA 58GGD4.33HZpTabNQ(Xx) 58GGD4.33HZPTABNQ(XX)Wysokość: 85 cm. Szerokość: 50 cm. Głębokość: 60 cm. Rodzaj płyty:gazowa. Kolor: Inox. Powierzchnia płyty:Inox. Pojemność pie... więcejkarnika: 58 l. Moc całkowita: 2 kW. Supergrill: 2000 W. Liczba pól grzejnych / palników: 4 szt.. Podłączenie do zasilania: 230 V, standardowy kabel zasilający. Liczba funkcji piekarnika:2. Programator Tab. Szare wnętrze piekarnika. 4,0 cm palnik pomocniczy. 6,5 cm palnik średni. 6,5 cm palnik średni. 9,0 cm palnik duży... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 649 zł |
Amica 58GGD4.33HZpTabNQ(Xx)"Zimne drzwi" piekarnika:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 649 zł |
Seria Amica 500 LinePorównaj w tabeli →
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 340 zł
elektryczna, szkło ceramiczne (Schott Ceran), hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 67 l, grill, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 155 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 399 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 56 l, 2 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 799 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 419 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, 2 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 095 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 219 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 949 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
elektryczna, emaliowana, żeliwo 4 szt., piekarnik elektryczny, 69 l, grill, zużycie prądu A
od 1 849 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., strefa owalna, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 66 l, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 700 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, rożen, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 541 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, piekarnik elektryczny, 65 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 070 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 139 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 541 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, piekarnik elektryczny, 65 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 598 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 655 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 58 l, grill, zużycie prądu A
od 1 495 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 640 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik elektryczny, 57 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 2.9 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 639 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 979 zł
gazowa, szkło hartowane, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 629 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A