Kuchenka Amica 57GGS1.23OFP biały
Zdjęcia 3 |
Amica 57GGS1.23OFP biały |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica 57GGS1.23OFP biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Kuchnia gazowa 57GGS1.23OFP(W) HWAMIKGA123OFPWPojemność XXL zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie d... więcejużych potraw.
Przepisy na drzwiach przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to praktyczny poradnik w zasięgu ręki.
Ciche blachy Zaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 039 zł |
Kuchnia gazowa Amica 57GGS1.23OFP(W) 55653Kuchnia gazowa Amica 57GGS1.23OFP(W) Maxelektro.plZłóż skargę | 1 029 zł |
Amica Kuchnia gazowa 57GGS1.23OFP(W) 38135Pojemność XXL zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie d... więcejużych potraw.
Ciche blachy Zaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw oraz bezpieczeństwo użytkowania. Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 084 zł |
Ciche blachy Zaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw oraz bezpieczeństwo użytkowania. Kakto.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 039 zł |
Kuchnia gazowa AMICA 57GGS1.23OFP(W)pojemność piekarnika: 58 l przepisy na drzwiach ciche blachy: zaokrąglone brzegi blach gwarantują cichszy, gładki wysuw oraz... więcejbezpieczeństwo użytkowania liczb... EmpikZłóż skargę | 1 029 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Amica Classic
od 1 545 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 050 zł
65 l, gotowanie: do 250 °C, konwekcja, grill, drzwi 3 szkło, prowadnice teleskopowe
od 1 029 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 848 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 280 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 66 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 319 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, grill, zużycie prądu A
od 1 649 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., palnik turbo, zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 570 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 679 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, 3.1 kW, grill, zużycie prądu A
od 2 199 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 1 099 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, grill, zużycie prądu A
od 2 299 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, indukcja 4 szt., Bridge, wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 721 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 891 zł
elektryczna, szkło ceramiczne, hi-light 4 szt., wskaźnik ciepła, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 349 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 65 l, grill, zużycie prądu A
od 1 589 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 77 l, 3.5 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 689 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 77 l, 3.5 kW, grill, zużycie prądu A
od 1 699 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 62 l, zużycie prądu A
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 848 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 978 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 70 l, zużycie prądu A
od 1 199 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 839 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., piekarnik gazowy, 52 l, 1.8 kW, zużycie prądu A
od 895 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 979 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, piekarnik gazowy, 54 l, zużycie prądu A
od 949 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A
od 1 299 zł
gazowa, stal nierdzewna, gaz 4 szt., piekarnik gazowy, 59 l, zużycie prądu A
od 1 149 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 70 l, zużycie prądu A
od 995 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik elektryczny, 69 l, zużycie prądu A
od 1 149 zł
gazowa, emaliowana, gaz 4 szt., zapłon automatyczny, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, piekarnik gazowy, 56 l, zużycie prądu A