Kuchenka Beko FSG 52020 FW biały (7787186702)
Beko FSG 52020 FW biały 2020 rok biały stal nierdzewna |
|
Model ten można zaliczyć do warunkowej kategorii klasycznych kuchenek budżetowych z podstawowym wyposażeniem. Urządzenie przeznaczone jest głównie dla użytkowników, którzy potrzebują konwencjonalnej kuchenki z płytą gazową i piekarnikiem. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na fakt, że kuchenka Beko FSG 52020 FW ma szerokość korpusu zmniejszoną do 50 cm, co ułatwia jej umieszczenie w małej kuchni.
Sama płyta jest wyposażona w obszar roboczy pokryty wielowarstwową i niezawodną emalią, która doskonale odporna na zarysowania i jest dobrze zmyta z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Do bezpośredniego gotowania przewidziane są cztery palniki gazowe, a także stabilne stalowe ruszty. Według producenta palniki mają specjalną konstrukcję, która zwiększa efektywność ich użytkowania. Jeśli chodzi o piekarnik, jego pojemność to średnio 60 litrów. Producent zapewnia wbudowany system podświetlenia, a także wygodny system samozapłonu, do którego przeznaczono osobny przycisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Kup Beko FSG 52020 FW biały
Wszystkie ceny 11 →Beko PAL - 7787186702 wolnostojąca kuchenka gazowa | 1 376 zł |
Beko FSG52020FW Kuchnia gazowa HWBEKKGA52020FF | 1 049 zł |
Kuchnia gazowa Beko FSG52020FW 7787186702 | 1 129 zł |
Kuchnia BEKO FSG52020FW | 1 050 zł |
BEKO FSG52020FW AGDW-KUCH-BEK-063 | 859 zł |
Modyfikacje Beko FSG 52020 FW
Ceny na Beko FSG 52020 FW |
---|---|---|---|---|
Beko FSG 52020 FW biały | od 859 zł | 11 oferty | ||
Beko FSG 52020 FX stal nierdzewna | od 1 099 zł | 8 oferty |