Kuchenka Beko FSE 52321 DWD biały (7786986758)
Beko FSE 52321 DWD biały biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko FSE 52321 DWD biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BEKO Kuchnia BEKO FSE52321DWD Biały | 1 399 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna Beko FSE52321DWD | 1 199 zł |
Kuchnia gazowo-elektryczna BEKO FSE52321DWD | 1 399 zł |
BEKO - Kuchenka gazowo-elektryczna FSE52321DWD | 1 099 zł |
Modyfikacje Beko FSE 52321 DWD
Ceny na Beko FSE 52321 DWD |
---|---|---|---|---|
Beko FSE 52321 DWD biały | od 1 099 zł | 5 oferty | ||
Beko FSE 52321 DBD czarny | od 1 240 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →